DEPILACE

Orientální depilace cukrovou pastou je v poslední době velmi oblíbená jak u žen tak u mužů po celém světě. U nás si také získává na popularitě a to nejen ve velkých městech jako Brno apod.

Nabízíme

DBEJTE PROSÍM PŘED DEPILACÍ NA OSOBNÍ HYGIENU. DĚKUJEME.

Tělo bez chloupků je pro mnohé známkou čistoty​ a hebkosti. Hladké tělo bez chloupků je vyžadováno v široké škále sportů jako je například cyklistika, kulturistika, plavání aj.

Depilace cukrovou pastou je téměř bezbolestná. Cukrová pasta se nanáší na kůži proti směru růstu chloupků a následným flipem / trhnutím ve směru růstu se chloupky odstraní / vytrhnou i s kořínkem. Opakovanou depilací chloupky přestávají postupně úplně růst a časem se jich lze zbavit úplně. U někoho je efekt rychlejší a u někoho se s depilací musí vydržet trošku déle. Nicméně chloupky po depilaci slábnou, světlají a eliminují se.

​Tato metoda je mnohem účinnější než depilace voskem. Vosk ve většině případech chloupek nevytrhne, ale utrhne a tudíž není depilace účinná. Ba naopak, chloupky mohou zarůstat, sílí a tmavnou.

V našem studiu provádíme dva druhy depilace cukrovou pastou. Depilaci teplou cukrovou pastou​ a depilaci studenou cukrovou pastou. Teplou cukrovou pastou depilujeme nosní dírky, obličej, uši, prsty, podpaží, brazilská depilace (intimní partie) a hýždě. Teplá cukrová pasta se oproti studené použije jen jednou a díky tekutější konzistenci se lépe dostane do těžko dostupnějších a citlivějších míst. Studená cukrová pasta se používá na záda, ruce, hrudník, břicho a nohy v podobě malé kuličky, která se opětovně nanáší a roztírá proti směru růstu a ve směru růstu opět flipem / trhnutím odstraní i s chloupky.

Po takové depilaci zůstává tělo hladké až po dobu 5-ti týdnů. Je třeba chloupky před depilací nechat dorůst alespoň 11 dní. Když je chloupek moc krátký, nemusí jej cukrová pasta zachytit a nejde vytrhnout.

Den před depilací je důležité se nemazat žádným krémem, několik hodin před depilací neprovozovat žádný sport a ani saunu.Pánové by si měli přinést čisté tričko,aby po depilaci zad pokožka mohla v čistém dýchat.

Neváhejte se mi ozvat – Kontakt >>